Ruohonjuuri Oy:n hallinto ja markkinointi

 Ruohonjuuren hallinnon yhteiskuva


Toimitusjohtaja Arto Ranta-aho
p. 050-3730 330, arto.ranta-aho@ruohonjuuri.fi

Markkinointipäällikkö Johanna Koskinen
p. 050-3370 072, johanna.koskinen@ruohonjuuri.fi

Kaikki markkinointiin, mainontaan ja yhteistyösopimuksiin liittyvät asiat (mainostila- ja yhteistyötarjoukset meilitse, kiitos).

Ostopäällikkö Jussi Aimola
p. 044-7291441, jussi.aimola@ruohonjuuri.fi

Kaikki tuotevalikoimaan liittyvät asiat. Uusia tuotteita tarjotessasi, lue tarkemmat ohjeet täältä

Kehityspäällikkö & varatoimitusjohtaja Topias Nieminen
p. 050-444 0207, topias.nieminen@ruohonjuuri.fi

Liiketilat, epäsuorat hankinnat & IT. Tavoitettavissa tiistaista perjantaihin

Talouspäällikkö Arttu Piipponen
p. 044-449 2657, arttu.piipponen@ruohonjuuri.fi

Verkkokauppapäällikkö Tiina Tuohi
p. 044-790 7791, tiina.tuohi@ruohonjuuri.fi

Digitaalisen markkinoinnin päällikkö Heidi Waltari
p. 044-734 6851, heidi.waltari@ruohonjuuri.fi

Henkilöstöpäällikkö Jani Kinnunen
p. 040-774 2888, jani.kinnunen@ruohonjuuri.fi

Työhakemukset lähetetään tämän linkin kautta, kiitos

Myyntipäällikkö Tuulia Bucciarelli
p. 040-1957 590, tuulia.bucciarelli@ruohonjuuri.fi

Asiakaspalautteet ja kaikki muut asiakaspalveluun liittyvät asiat

Valikoimanhallintapäällikkö Sini Martikainen
p. 040 637 5363, sini.martikainen@ruohonjuuri.fi

Projektikoordinaattori Irina Toiminen
p. 040-6375363, irina.toiminen@ruohonjuuri.fi

Hallinnon porukka on tavoitettavissa parhaiten arkisin klo 9-15. Toimistomme löytyy osoitteesta 

Salomonkatu 17 B
4. krs (ltk 31)
00100 Helsinki

Markkinointi

Jos mielessäsi on mojova yhteistyötarjous tai tahdot ilahduttaa meitä tarjoamalla mainostilaa uskomattoman kustannustehokkaaseen hintaan, ole ystävällinen ja lähetä tarjouksesi meilitse johanna.koskinen@ruohonjuuri.fi. Otamme sinuun yhteyttä, jos tartumme tarjoukseesi tai tahdomme kuulla siitä lisää.

Tuotevalikoima

Lue sivuiltamme tarkemmat ohjeet uusien tuotteiden tarjoamiseen.