Ruohonjuuri Oy:n hallinto ja markkinointi

 Ruohonjuuri hallinto

Asiakaspalvelu
puhelin: 030 621 9000 /verkkokauppa@ruohonjuuri.fi. Puhelun hinta matkapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 22,32 snt/min ja lankapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 8,83 snt/min. Jonotus on maksullinen.

Toimitusjohtaja Päivi Paltola
paivi.paltola@ruohonjuuri.fi

Markkinointipäällikkö Johanna Koskinen
johanna.koskinen@ruohonjuuri.fi

Kaikki markkinointiin, mainontaan ja yhteistyösopimuksiin liittyvät asiat (mainostila- ja yhteistyötarjoukset meilitse, kiitos).

Ostopäällikkö Jussi Aimola
 jussi.aimola@ruohonjuuri.fi

Kaikki tuotevalikoimaan liittyvät asiat. Uusia tuotteita tarjotessasi, lue tarkemmat ohjeet täältä.

Kehityspäällikkö & varatoimitusjohtaja Topias Nieminen
topias.nieminen@ruohonjuuri.fi

Liiketilat, epäsuorat hankinnat & IT. Parhaiten tavoitettavissa sähköpostilla. 

Talouspäällikkö Arttu Piipponen
arttu.piipponen@ruohonjuuri.fi

Verkkokauppapäällikkö Tiina Tuohi
tiina.tuohi@ruohonjuuri.fi

Digitaalisen markkinoinnin päällikkö Mari Mäkimaa
mari.makimaa@ruohonjuuri.fi

Henkilöstöpäällikkö Jani Kinnunen
jani.kinnunen@ruohonjuuri.fi

Työhakemukset lähetetään tämän linkin kautta, kiitos

Myyntipäällikkö Tuulia Bucciarelli
tuulia.bucciarelli@ruohonjuuri.fi

Asiakaspalautteet ja kaikki muut asiakaspalveluun liittyvät asiat

Valikoimanhallintapäällikkö Sini Martikainen
sini.martikainen@ruohonjuuri.fi

Projektikoordinaattori Irina Toiminen
irina.toiminen@ruohonjuuri.fi

Päävisualisti Venla Suvalo
venla.suvalo@ruohonjuuri.fi

Senior Advisor Arto Ranta-aho
arto.ranta-aho@ruohonjuuri.fi 

Hallinnon porukka on tavoitettavissa parhaiten arkisin klo 9-15. Toimistomme löytyy osoitteesta 

Salomonkatu 17 B
4. krs (ltk 31)
00100 Helsinki

Markkinointi

Jos mielessäsi on mojova yhteistyötarjous tai tahdot ilahduttaa meitä tarjoamalla mainostilaa uskomattoman kustannustehokkaaseen hintaan, ole ystävällinen ja lähetä tarjouksesi meilitse johanna.koskinen@ruohonjuuri.fi. Otamme sinuun yhteyttä, jos tartumme tarjoukseesi tai tahdomme kuulla siitä lisää.

Tuotevalikoima

Lue sivuiltamme tarkemmat ohjeet uusien tuotteiden tarjoamiseen.