https://www.ruohonjuuri.fi/kasvovoide-aloe-vera-puralo-3464660000799?___store=default6464Kasvovoide, Aloe verahttps://www.ruohonjuuri.fi/media/catalog/product/a/l/aloevera.png12.95EURInStock/Kauneus/Miesten iho- ja partatuotteet/Kauneus/Kauneus/Ihon hoito/Kauneus/Ihon hoito/Ihon hoito, muut/Kauneus/Ihon hoito/KasvovoiteetKosteuttaa ja hoitaa rasittunutta ihoa. Tämä kasvovoide sisältää runsaasti luonnon tehoaineita, jotka ravitsevat ja uudistavat ihoa. Aloe Vera 35%, seesamiöljy, macadamiaöljy, porkkanauute ja karitevoi yhdessä kosteuttavat ja hoitavat rasittunutta ihoa.
<br/> <br/> PurAloe-ihon-hoitosarja on sertifioitua luonnonkosmetiikkaa, jossa aloe vera -pitoisuus on todella korkea.12.95Pur Aloeadd-to-cartEspoo, Ainoa,Espoo, Iso Omena,Espoo, Sello,Hakaniemi, Helsinki,Jumbo, Vantaa,Jyväskylä,Kamppi, Helsinki,Oulu,Raisio,Redi, Helsinki,Tampere,Tripla, Helsinki,Turku
"Olen käyttänyt tätä myös rutikuiville käsilleni. Koostumus on ihanan kermaisa ja nopeasti kuivuva. Aloe vera kosteuttaa, ravitsee ja hoitaa samalla käsien ihon pikkuhaavat. Ihana tuote sekä kasvoille että käsille!"
- Mukti
Yksityiskohdat
Tämä kasvovoide sisältää runsaasti luonnon tehoaineita, jotka ravitsevat ja uudistavat ihoa. Aloe Vera 35%, seesamiöljy, macadamiaöljy, porkkanauute ja karitevoi yhdessä kosteuttavat ja hoitavat rasittunutta ihoa.
PurAloe-ihon-hoitosarja on sertifioitua luonnonkosmetiikkaa, jossa aloe vera -pitoisuus on todella korkea.